Dzisiaj jest: Środa, 6 grudnia 2023
Imieniny obchodzą: Dionizja, Jarema, Jarogniew, Mikołaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: piątek, 03, października 2014 10:37

Zaproszenie na Bal Niepodległości organizowany na rzecz Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci z Radziszowa.

Ośmieleni tegorocznym sukcesem, po raz kolejny podejmujemy się zorganizowania Imprezy Charytatywnej  „Bal Niepodległości Daj Nadzieję 2014”. Głównym celem imprezy jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży leczonej w Szpitalu w Radziszowie.

Zbliżające się Święto Niepodległości przypomina nam jeden z najwspanialszych momentów historii Polski, kiedy to jeden nadrzędny cel, jakim była niepodległość narodu potrafił zjednoczyć wysiłek obywateli trzech zaborów.

To, co wydawało się niemożliwe, stało się możliwe dzięki zaangażowaniu wielu środowisk.

Bądźmy, wzorem tych często bezimiennych bohaterów, ludźmi żyjącymi świadomie, zaangażowanymi społecznie, wrażliwymi na ludzką krzywdę.

Nasze choćby drobne wsparcie wszelkich akcji charytatywnych posłuży budowaniu społeczeństwa solidarnego, a młode pokolenie nauczy wrażliwości i altruizmu.

Stowarzyszenie „Daj Nadzieję” w Radziszowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspomniany wyżej Bal, który odbędzie się w dniu 8 listopada 2014 roku o godzinie 18.00 w Restauracji Dworek Skawiński przy ul. Kublińskiego 4 w Skawinie.

Naszymi gośćmi będą przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele organizacji społecznych, mieszkańcy oraz ludzie dobrej woli, dla których los chorych dzieci nie jest obojętny.

Naszym celem jest uświadomienie wielkości potrzeb Szpitala, a co za tymi idzie zebrania sił i środków, aby połączyć wspaniałą zabawę ze szlachetną inicjatywą.

Obiecujemy szampańską zabawę w doborowym gronie.

Zapraszamy!!!

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.” Jan Paweł II

Wszystkie osoby zainteresowane przekazaniem fantów na aukcję, sponsoringiem balu lub zakupem biletów prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie