Dzisiaj jest: Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Nieznamir, Sławosz, Walentyna
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: poniedziałek, 18, kwietnia 2011 12:00
Nowa gablota

Stowarzyszenie "Nasz Radziszów" miało swoją gablotę, w której eksponowało informacje i zdjęcia dokumentujące wydarzenia, jakimi żyje nasza organizacja. Często przystawali przy niej przechodnie i zapoznawali się z zamieszczanymi tam informacjami i eksponowanymi zdjęciami, dokumentującymi naszą działalność. Wiemy przez to, że była ona potrzebna. Stąd też pewnie i wiele wniosków, by gablota nasza została przywrócona. Trzeba wspomnieć, że udostępniona była nam dzięki życzliwości naszego księdza Proboszcza. Z uwagi na remont i adaptację historycznego obiektu na kaplicę Jana Pawła II, gablota została zdemontowana. Przez cały czas informacje w niej na bieżąco aktualizowali Państwo Małgorzata i Józef Niechajowie.

Od dzisiaj dysponujemy nową gablotą, która również za aprobatą ks. Stanisława Kamionki, zamontowana została na ogrodzeniu pomiędzy parkingiem kościelnym a chodnikiem, w bezpośrednim sąsiedztwie kaplicy i tablicy informującej o szlaku papieskim przebiegającym przez Radziszów.

Zapraszamy Państwa do zapoznawania się z zamieszczanymi tam informacjami.

Przy tej okazji pragniemy podziękować Panu Arturowi Pająkowi i jego synowi Panu Wiktorowi Pająkowi, którzy wraz z Panem Robertem Pająkiem - Wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia "Nasz Radziszów" - zamontowali nową gablotę.

Autor tekstu i zdjęć: Janusz Bierówka

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie