Dzisiaj jest: Czwartek, 7 grudnia 2023
Imieniny obchodzą: Agaton, Ambroży, Marcin
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: piątek, 01, kwietnia 2011 13:00
Z życia przedszkola

Radziszów, 21.03.2011 Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na przyjście wiosny. Każda grupa przygotowała na tę okazję "Marzannę", z którą wyruszyliśmy w pochodzie nad Skawinkę. Tam śpiewając piosenki żegnaliśmy zimę. Przygotowany "Gaik maik" miał przypominać ,że wiosna już nadeszła.

Konkurs plastyczny

Przedszkolaki z grupy drugiej Bartuś, Natalia, Wiktoria, Amelka, Mateusz, Filip, wzięły udział w konkursie plastycznym pt: " Kto mieszka w gminie Skawina, o czystym środowisku nie zapomina." Dzieci wykonały dwie prace pod kierunkiem swoich nauczycielek, wykorzystując różne techniki plastyczne. Teraz z niecierpliwością oczekują na rozstrzygnięcie konkursu.

"Poczytaj mi Mamo"

Książka - mistrz i przyjaciel naszego dziecka - korzyści płynące z głośnego czytania dzieciom. Chcąc zachęcić dzieci do słuchania czytanych bajek zaproponowaliśmy wspólne czytanie bajek przez rodziców podczas poobiedniego odpoczynku. Rodzice bardzo chętnie włączyli się w naszą akcję. Pierwszą mamą, która przyszła poczytać dzieciom była pani Magdalena, mama Natalii z grupy drugiej. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały przygód "Kubusia Puchatka", następnie wykonały ilustracje do wysłuchanych bajek, które utworzyły kolorową książeczkę.

Beata Nowotny

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie