Dzisiaj jest: Czwartek, 7 grudnia 2023
Imieniny obchodzą: Agaton, Ambroży, Marcin
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: sobota, 26, lutego 2011 18:00
Z życia przedszkola.

W czasie ferii zorganizowaliśmy aktywne zajęcia dla naszych przedszkolaków. Odbyły się zajęcia sportowe na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Radziszowie, które poprowadził wraz z nauczycielkami z naszej placówki specjalista od gimnastyki korekcyjnej. Zorganizowaliśmy także zajęcia plastyczne ? lepienie z gliny, które były prowadzone przez matkę naszego przedszkolaka. Dzieci miały okazję do atrakcyjnego, niecodziennego spędzenia czasu.

Przez dwa dni dzieci w naszym przedszkolu bawiły się na balu karnawałowym. Rodzice pieczołowicie przygotowali stroje karnawałowe dla swoich "pociech". W roku 2011 na parkiecie spotkaliśmy wiele postaci z bajek były: księżniczki, wróżki, motyle, pszczółki, myszki, kotki, piraci, książęta, policjant, strażak, Kapitan Hak, klon, indianin i wiele innych postaci. Jednak największy aplauz wzbudziła "Lady Gaga" (Zuzia Kościelny).Wszystkie dzieci w doskonałych humorach brały udział w licznych konkursach proponowanych przez nauczycielki, wcielające się w "didżejów".

Teresa Markowicz

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie