Dzisiaj jest: Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny obchodzą: Albaniusz, Alicja, Alojzy, Alojza, Demetria, Domamir, Marta, Teodor
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: niedziela, 08, listopada 2009 13:00
Wynik radziszowskiej kwesty

Już po raz szósty członkowie Stowarzyszenia "Nasz Radzsizów" zorganizowali kwestę na radziszowskim cmentarzu. Kwestujący zbierali datki do puszek przez dwa dni: 30 października i we Wszystkich Świętych. Tym razem Stowarzyszenie wspierane było przez młodzież 3 klas radziszowskiego gimnazjum i wolontariuszy: Panie Marię Wiecheć, Danutę Michalik i Zdzisławę Bałę ze Stowarzyszenia Kobiet Twórczych z Radziszowa, Pana Adama Woźniczkę sołtysa Jurczyc, Pana Leszka Krupnika Prezesa Towarzystwa Pamięci Generała Józefa Hallera i Halerczyków z Jurczyc, Pana Marka Radziszowskiego z Rady Sołeckiej z Radziszowa, Pana Stanisława Radziszowskiego z LKS Radziszowianka, Pana Tadeusza Pająka, Pana Tadeusza Jaskułę i Pana Tomasza Ożoga.

Wszystkim wspierającym SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

Komisja w składzie: Małgorzata Niechaj, Katarzyna Wieczorek, Barbara Bierówka, Józef Niechaj i Janusz Bierówka po otwarciu puszek dokonała przeliczenia ich zawartości. W ciągu tych dwóch dni, zebrano kwotę: 6.223,22zł (sześć tysięcy dwieście dwadzieścia trzy złote i 22/100).

Wszystkim, którzy przyłączyli się do zebrania tej imponującej kwoty serdecznie dziękujemy!!!

Koszt renowacji nagrobka Ś.P. Anieli Janikowej wraz z podatkiem kosztował naszą organizację 17.500,00zł. Na przyszły rok zatem, jeszcze raz będziemy kwestować na ten sam cel.


Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie