Dzisiaj jest: Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny obchodzą: Albaniusz, Alicja, Alojzy, Alojza, Demetria, Domamir, Marta, Teodor
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: wtorek, 22, września 2009 12:00
Remont przedszkola w Radziszowie
 

Od lutego br. trwa remont naszej placówki. W pierwszej kolejności została wymieniona instalacja grzewcza, następnie stolarka okienna i częściowo stolarka drzwiowa. Ściany kuchni i łazienek zostały pokryte glazurą. Najważniejszym przedsięwzięciem było ocieplenie i elewacja budynku przedszkola. Na powyższe cele środki finansowe zostały przydzielone nam przez Urząd Miasta i Gminy Skawina. Ponadto zostały wymalowane dwie sale z funduszy pozyskanych od rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Zostały także zakupione nowe wykładziny do wszystkich sal oraz firanki. Wymienione również zostały meble: stoliki, krzesełka, meblościanki oraz szafki w łazience. W najbliższym czasie planujemy założyć rolety we wszystkich oknach. Ze środków rodziców został zorganizowany poobiedni odpoczynek dla najmłodszej grupy dzieci, zakupiono kocyki i karimaty.

Nauczyciele naszego przedszkola od lat prowadzą zbiórkę surowców wtórnych. W br. zajęliśmy pierwsze miejsce w gminie, za co otrzymaliśmy fundusze w wysokości 700 złotych, tę kwotę przeznaczyliśmy na zakup pomocy dydaktycznych oraz zabawek dla dzieci.

Zmiany w naszym przedszkolu nie tylko nastąpiły dzięki remontom, ale także nauczyciele zadbali o podwyższenie swoich kwalifikacji, co ma wpływ na podniesienie jakości pracy naszej placówki.

Teresa Markowicz

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie